Sme tu pre vás od roku 1994

onas-20rokov

O nás - divízia obchodu

Sme spoločnosť, ktorá sa od roku 1994 venuje predaju, poradenstvu a servisu čerpadiel, čerpacej techniky  pre rodinné domy, teplárne, firmy a organizácie.

Dodáme, navrhneme kompletné technológie, zrealizujeme a  spustíme do prevádzky: ATS (automatické tlakové stanice), ČOV, dotláčacie stanice, prečerpávačky , úpravne vôd a iné technológie

Zabezpečíme dodávky čerpacej, prečerpávacej techniky a závlah pre potravinársky, chemický priemysel, ako aj poľnohospodársku prvovýrobu.

Dlhoročné skúsenosti a zrealizované projekty, sú zárukou kvality, ktorú naša spoločnosť ponúka svojim obchodným partnerom.

Pripravili sme pre Vás Internetový obchod našej spoločnosti Maxtra Control s.r.o.. Tento sa vytváral pomerne dlhšie obdobie, aby sme ho čo najlepšie pripravili pre našich obchodných partnerov, vzhľadom na veľmi veľkú a širokú ponuku, ktorú v našich kamenných obchodoch pre Vás  od roku 1994  ponúkame od rôznych domácich a zahraničných výrobcov za účelom čo najlepšieho uspokojenia vašich potrieb, tak po stránke kvality ako aj spoľahlivosti a účelnosti dodávaného sortimentu. 

Čo je našim cieľom:

  • Ponúknuť veľkoobchodným partnerom možnosť výberu zo širokej ponuky tovaru
  • Pomôcť našim partnerom odborným poradenstvom pri výbere tovaru
  • Zabezpečiť rýchlu a spoľahlivú dodávku vybraných produktov na miesto určenia

Fotogaléria


Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.
Divízia obchodu má vo svojom predajnom sortimente výrobky popredných výrobcov:

grunfos
wilo
dab
varem
zds
shakti